O nas

Jeśli jakimś cudem trafiłeś na tę stronę, zbłądziłeś lub jesteś z rodziny (cześć, mamo :D)

…witaj i bądź pozdrowiony.

…i niech los zawsze ci sprzyja!

A teraz do rzeczy…

Celem tego bloga nie jest wnikliwa i profesjonalna analiza książek, dlatego też zamieszczone tu recenzje niejednokrotnie wcale recenzji nie przypominają. Są to raczej krótkie i bardzo subiektywne opinie, mające na celu poinformowanie czytelników, jakie książki trafiły ostatnio w nasze ręce i czy nam się podobały. Opinie te są wynikiem niespożytych pokładów myśli i odczuć kłębiących się w naszych głowach i chcących choć raz ujrzeć światło dzienne. Wszelkie komentarze, zarówno te pozytywne, jak i zawierające krytykę są mile widziane. Miejcie jednak na uwadze to, że nie zawsze będziecie mieć takie samo zdanie na temat danej książki jak my (więc ostrożnie z bulwersami:)).

Na zakończenie pragniemy poinformować, że powyższe dwa akapity napisane zostały najbardziej formalnym tekstem, jaki znajdzie się na tym blogu.

Cheers 🙂
Magda i Marta
 
P.S. Nowych recenzji możecie spodziewać się w każdej chwili – wena to nieregularny i niezapowiedziany gość, w dodatku dosyć rzadko występujący w parze ze zmęczeniem, co przez dzisiejsze zabiegane czasy wykluczyło wprowadzenie stałego harmonogramu pisania, bez względu na to, jak bardzo chciałyśmy takowy wprowadzić.
 
P.P.S. Jeśli posiadacie konto na GoodReads.com lub LubimyCzytac.pl, dołączcie do grona naszych znajomych!
Nie mamy też nic przeciwko, jeśli polubicie nas na Facebooku 😉

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *